850 000 €
2179 €/m²
Property 9375 photo 1
Property 9375 photo 2
Property 9375 photo 3
Property 9375 photo 4
Property 9375 photo 5
Property 9375 photo 6
Property 9375 photo 7
Property 9375 photo 8
Property 9375 photo 9
Property 9375 photo 10
Property 9375 photo 11
Property 9375 photo 12
Property 9375 photo 13
Property 9375 photo 14
Property 9375 photo 15
Property 9375 photo 16
Property 9375 photo 17
Property 9375 photo 18
Property 9375 photo 19
Property 9375 photo 20

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1983
  • ოთახების რაოდენობა: 9
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 390 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 200 000 € 3141 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33465
  • ფართი 382 m²
  • Rooms 3
იყიდება
870 000 € 2668 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60790
  • ფართი 326 m²
  • Rooms 7
იყიდება
920 000 € 2875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62424
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 8
იყიდება
720 000 € 2322 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63578
  • ფართი 310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
1 000 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50846
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 4
იყიდება
795 000 € 2650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12914
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
850 000 € 2179 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9375
  • ფართი 390 m²
  • Rooms 9
იყიდება
1 100 000 € 3846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54397
  • ფართი 286 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა