900 000 €
1636 €/m²
Property 18413 photo 1
Property 18413 photo 2
Property 18413 photo 3
Property 18413 photo 4
Property 18413 photo 5
Property 18413 photo 6
Property 18413 photo 7
Property 18413 photo 8
Property 18413 photo 9
Property 18413 photo 10
Property 18413 photo 11
Property 18413 photo 12
Property 18413 photo 13
Property 18413 photo 14
Property 18413 photo 15
Property 18413 photo 16

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 2009
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 25000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 550 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საკუჭნაო. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, 3 ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The detached house is located in Ipokratios Politia behind mountain of Parnitha

 Since there is a private road there is a possibility to maike a heliport

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
950 000 € 3380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63756
  • ფართი 281 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 260 000 € 2985 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62385
  • ფართი 422 m²
  • Rooms 6
იყიდება
950 000 € 1911 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62318
  • ფართი 497 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 300 000 € 2304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10438
  • ფართი 564 m²
  • Rooms 12
იყიდება
850 000 € 2179 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9375
  • ფართი 390 m²
  • Rooms 9
იყიდება
900 000 € 1636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18413
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 8
იყიდება
795 000 € 2650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12914
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა