Property 8115 photo 1
Property 8115 photo 2
Property 8115 photo 3
Property 8115 photo 4
Property 8115 photo 5
Property 8115 photo 6
Property 8115 photo 7
Property 8115 photo 8
Property 8115 photo 9

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2000
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

სერვისი

  • აუზი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 240 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 საშხაპეები. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, ერთი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 1857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38393
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 7
იყიდება
650 000 € 5909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7727
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
750 000 € 425 000 € 1349 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4837
  • ფართი 315 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
525 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38390
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
იყიდება
700 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7497
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
700 000 € 2187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8142
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 5
იყიდება
760 000 € 2923 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22807
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 5
იყიდება
600 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8115
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 7
იყიდება
704 000 € 2707 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13601
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 6
იყიდება
575 000 € 3125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65051
  • ფართი 184 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა