Property 38390 photo 1
Property 38390 photo 2
Property 38390 photo 3
Property 38390 photo 4
Property 38390 photo 5
Property 38390 photo 6
Property 38390 photo 7
Property 38390 photo 8
Property 38390 photo 9
Property 38390 photo 10
Property 38390 photo 11
Property 38390 photo 12
Property 38390 photo 13
Property 38390 photo 14
Property 38390 photo 15

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1990
  • რემონტის წელი: 2017
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 171 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 210 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 2 სააბაზანო ოთახები. კუნძული აქვს ასევე არის ბუხარი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

The detached house is located in Keratea, in the district of Biethis

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
750 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23422
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
580 000 € 2577 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48778
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 9
იყიდება
660 000 € 3882 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23806
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 5
იყიდება
525 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38390
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
იყიდება
600 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63203
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
505 000 € 1683 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12794
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
650 000 € 5909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7727
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
530 000 € 1827 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14276
  • ფართი 290 m²
  • Rooms 9

სიახლეების დაგზავნა