650 000 €
1857 €/m²
Property 38393 photo 1
Property 38393 photo 2
Property 38393 photo 3
Property 38393 photo 4
Property 38393 photo 5
Property 38393 photo 6
Property 38393 photo 7
Property 38393 photo 8
Property 38393 photo 9
Property 38393 photo 10
Property 38393 photo 11
Property 38393 photo 12
Property 38393 photo 13
Property 38393 photo 14
Property 38393 photo 15
Property 38393 photo 16
Property 38393 photo 17

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 2007
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 24 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ლიფტი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 350 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The detached house is located in Artemis area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 1969 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24120
  • ფართი 330 m²
  • Rooms 11
იყიდება
650 000 € 2363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41560
  • ფართი 275 m²
  • Rooms 8
იყიდება
630 000 € 2100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7503
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 7
იყიდება
830 000 € 2184 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23004
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 8
იყიდება
580 000 € 2577 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48778
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 9
იყიდება
785 000 € 2962 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13520
  • ფართი 265 m²
  • Rooms 5
იყიდება
600 000 € 2173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23036
  • ფართი 276 m²
  • Rooms 7
იყიდება
550 000 € 1608 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7610
  • ფართი 342 m²
  • Rooms 10
იყიდება
750 000 € 425 000 € 1349 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4837
  • ფართი 315 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m

სიახლეების დაგზავნა