760 000 €
2923 €/m²
Property 22807 photo 1
Property 22807 photo 2
Property 22807 photo 3
Property 22807 photo 4
Property 22807 photo 5
Property 22807 photo 6
Property 22807 photo 7
Property 22807 photo 8
Property 22807 photo 9
Property 22807 photo 10
Property 22807 photo 11
Property 22807 photo 12
Property 22807 photo 13
Property 22807 photo 14

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1993
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 260 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის ბუხარი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

The detached house is located in Lagonissi.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
900 000 € 2727 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3989
  • ფართი 330 m²
  • Rooms 8
იყიდება
890 000 € 3423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23481
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 12
იყიდება
750 000 € 425 000 € 1349 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4837
  • ფართი 315 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
865 000 € 2344 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49883
  • ფართი 369 m²
  • Rooms 11
იყიდება
960 000 € 3542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13556
  • ფართი 271 m²
  • Rooms 10
იყიდება
660 000 € 3882 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23806
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 5
იყიდება
850 000 € 2023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29759
  • ფართი 420 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა