650 000 €
5909 €/m²
Property 7727 photo 1
Property 7727 photo 2
Property 7727 photo 3
Property 7727 photo 4
Property 7727 photo 5
Property 7727 photo 6
Property 7727 photo 7
Property 7727 photo 8
Property 7727 photo 9
Property 7727 photo 10
Property 7727 photo 11
Property 7727 photo 12

Details

  • აშენების წელი: 1995
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 110 კვ.მ in Attica. სახლი 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
800 000 € 3265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64888
  • ფართი 245 m²
  • Rooms 4
იყიდება
700 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23811
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
530 000 € 1827 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14276
  • ფართი 290 m²
  • Rooms 9
იყიდება
580 000 € 3866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37582
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 3
იყიდება
890 000 € 3423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23481
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 12
იყიდება
660 000 € 6947 €/m²
  • ობიექტის კოდი 27967
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
652 000 € 3090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12945
  • ფართი 211 m²
  • Rooms 5
იყიდება
870 000 € 4833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5663
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
950 000 € 2317 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14724
  • ფართი 410 m²
  • Rooms 8

სიახლეების დაგზავნა