იყიდება - კუნძული 315 m² ატიკაში

საბერძნეთი ატიკა დანარჩენი ატიკა
750 000 € 425 000 €
1349 €/m²
Property 4837 photo 1
Property 4837 photo 2
Property 4837 photo 3
Property 4837 photo 4
Property 4837 photo 5
Property 4837 photo 6
Property 4837 photo 7
Property 4837 photo 8
Property 4837 photo 9
Property 4837 photo 10
Property 4837 photo 11
Property 4837 photo 12
Property 4837 photo 13
  • ობიექტის კოდი 4837
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კუნძული
  • ფართი 315 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 11000 m²
  • რეგიონი ატიკა
  • ადგილი დანარჩენი ატიკა (ატიკა)

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2005
  • Levels: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 250 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 6 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 71 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 315 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება Entresol შედგება სართული შედგება კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There is provided for sale a detached house with a total area of 315 sq.m. that is located on a plot of 11,000 sq.m.

The detached house is under construction. Each level has an area of 105 sq.m. From the territory of the plot a magnificent view of the sea openes up.

The detached house is located in Kakia Thalassa (Keratea, in the Eastern Attica). The area is located 40 km from Athens, with which connects through the Lavrio avenue.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
700 000 € 2187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8142
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 5
იყიდება
630 000 € 2100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7503
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 7
იყიდება
830 000 € 2184 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23004
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 8
იყიდება
652 000 € 3090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12945
  • ფართი 211 m²
  • Rooms 5
იყიდება
785 000 € 2962 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13520
  • ფართი 265 m²
  • Rooms 5
იყიდება
890 000 € 3423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23481
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 12

სიახლეების დაგზავნა