Property 7497 photo 1
Property 7497 photo 2
Property 7497 photo 3
Property 7497 photo 4
Property 7497 photo 5
Property 7497 photo 6
Property 7497 photo 7
Property 7497 photo 8
Property 7497 photo 9
Property 7497 photo 10
Property 7497 photo 11
Property 7497 photo 12

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 1988
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 8 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 250 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. Entresol შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის ბუხარი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
650 000 € 2363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41560
  • ფართი 275 m²
  • Rooms 8
იყიდება
900 000 € 1651 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47148
  • ფართი 545 m²
  • Rooms 8
იყიდება
580 000 € 2577 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48778
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 9
იყიდება
580 000 € 2748 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49250
  • ფართი 211 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
865 000 € 2344 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49883
  • ფართი 369 m²
  • Rooms 11
იყიდება
850 000 € 2266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51008
  • ფართი 375 m²
  • Rooms 9

სიახლეების დაგზავნა