350 000 €
1167 €/m²
Property 7567 photo 1
Property 7567 photo 2
Property 7567 photo 3
Property 7567 photo 4
Property 7567 photo 5
Property 7567 photo 6
Property 7567 photo 7
Property 7567 photo 8
Property 7567 photo 9
Property 7567 photo 10

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 300 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

A three-level commercial property is available for sale in the city of Thessaloniki. The basement floor features a spacious hall, the first floor houses three offices, and the second floor consists of a conference room, a kitchen, auxiliary rooms, and a restroom. The total area of the property is 300 sq.m.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40214
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
468 000 € 774 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59548
  • ფართი 604 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
320 000 € 3902 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43198
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
520 000 € 1259 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57938
  • ფართი 413 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
372 000 € 4133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58370
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
320 000 € 1230 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59392
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
338 000 € 744 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59547
  • ფართი 454 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
450 000 € 2812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43219
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
500 000 € 1449 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34711
  • ფართი 345 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5800 m

სიახლეების დაგზავნა