Property 40214 photo 1
Property 40214 photo 2
Property 40214 photo 3
Property 40214 photo 4
Property 40214 photo 5
Property 40214 photo 6
Property 40214 photo 7
Property 40214 photo 8
Property 40214 photo 9
Property 40214 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 1970
  • რემონტის წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 120 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

For sale four fully renovated and furnished studios for sale in the center of Thessaloniki.

They are located on the 1st floor with elevator and each one is 25 sq.m.

This is a valuable investment property that gives at least 9% return.

Contact our office for more information.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 3378 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64649
  • ფართი 74 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
320 000 € 3902 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43198
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
372 000 € 4133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58370
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
400 000 € 2666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35324
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
270 000 € 692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52304
  • ფართი 390 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
338 000 € 744 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59547
  • ფართი 454 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
340 000 € 944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62923
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
350 000 € 1166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7567
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
300 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40214
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა