Property 59392 photo 1
Property 59392 photo 2
Property 59392 photo 3
Property 59392 photo 4

Details

  • წლიური: 4,88%
  • დაშორება ზღვიდან: 1400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 260 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

Commercial space for sale with WC, total 260 sq.m. (70 ground floor + 90 mezzanine + 100 basement)

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
338 000 € 744 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59547
  • ფართი 454 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
300 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40214
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
350 000 € 1166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7567
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
450 000 € 2812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43219
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
340 000 € 944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62923
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
320 000 € 1230 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59392
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
320 000 € 3902 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43198
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
400 000 € 2666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35324
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
372 000 € 4133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58370
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
400 000 € 1282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61467
  • ფართი 312 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა