იყიდება - კომერციული ქონება 454 m² სალონიკში

საბერძნეთი თესალონიკი თესალონიკი - გარეუბნები თერმი
338 000 €
744 €/m²
Property 59547 photo 1
Property 59547 photo 2
Property 59547 photo 3
Property 59547 photo 4

Details

  • აშენების წელი: 2009
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

სერვისი

  • Auctioned real estate

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 454 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

Ground floor shop for sale, with an area of 223,36 sq.m., consisting of an open space, office, kitchen, WC, and a mezzanine with an area of 41.30 sq.m. It includes 2 outdoor parking spaces. There is also a basement professional warehouse, within a complex of professional spaces, with an area of 189.46 sq.m. The building has an elevator.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
468 000 € 774 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59548
  • ფართი 604 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
400 000 € 2666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35324
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
450 000 € 2812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43219
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
320 000 € 3902 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43198
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
320 000 € 1230 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59392
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
480 000 € 1043 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39372
  • ფართი 460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
500 000 € 1449 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34711
  • ფართი 345 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5800 m
იყიდება
338 000 € 744 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59547
  • ფართი 454 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
340 000 € 944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62923
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა