Property 43198 photo 1
Property 43198 photo 2
Property 43198 photo 3

Details

  • წლიური: 3,80%
  • აშენების წელი: 1991
  • რემონტის წელი: 2014
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 82 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.

For sale a commercial space of 82 sq m in the Kassandrou area.

It currently operates as a coffee shop.

There is a rental contract until 2026 and a rent increase of 3% each year.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 2812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43219
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
340 000 € 944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62923
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
468 000 € 774 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59548
  • ფართი 604 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
338 000 € 744 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59547
  • ფართი 454 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
350 000 € 1166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7567
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
300 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40214
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
320 000 € 1230 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59392
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
270 000 € 692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52304
  • ფართი 390 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
400 000 € 1282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61467
  • ფართი 312 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
320 000 € 3902 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43198
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა