იყიდება - კომერციული ქონება 604 m² სალონიკში

საბერძნეთი თესალონიკი თესალონიკი - გარეუბნები თერმი
468 000 €
775 €/m²
Property 59548 photo 1
Property 59548 photo 2
Property 59548 photo 3

Details

  • აშენების წელი: 2009
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

სერვისი

  • Auctioned real estate

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 604 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს

Ground floor shop for sale, with an area of 157.37 sq.m., consisting of an open office space, WC, and a mezzanine of 10.52 sq.m. It includes 2 outdoor parking spaces. Ground floor shop with an area of 146.85 sq.m., consisting of 3 office spaces, kitchen, and WC. It has exclusive use of 2 outdoor parking spaces. Basement professional warehouses, within a complex of professional spaces, with a total area of 289.49 sq.m. (146.69 sq.m. & 142.80 sq.m.). The shops and warehouses are internally connected.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
550 000 € 1428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63644
  • ფართი 385 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
400 000 € 2666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35324
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
520 000 € 3561 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58348
  • ფართი 146 m²
  • მანძილი ზღვიდან 120 m
იყიდება
525 000 € 262 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62721
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
700 000 € 600 000 € 1463 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9398
  • ფართი 410 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
450 000 € 2812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43219
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
520 000 € 1259 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57938
  • ფართი 413 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
700 000 € 546 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35655
  • ფართი 1282 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
500 000 € 1449 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34711
  • ფართი 345 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5800 m
იყიდება
490 000 € 583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62060
  • ფართი 840 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m

სიახლეების დაგზავნა