Property 43219 photo 1
Property 43219 photo 2
Property 43219 photo 3
Property 43219 photo 4

Details

  • წლიური: 5,30%
  • აშენების წელი: 1993
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 160 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

After the sale of the property, the seller is ready to rent the premises for 2.000 euros per month.

The store is located at the area of Depo.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
495 000 € 6875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58323
  • ფართი 72 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
480 000 € 1043 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39372
  • ფართი 460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
400 000 € 1282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61467
  • ფართი 312 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
575 000 € 2963 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62715
  • ფართი 194 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
520 000 € 1259 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57938
  • ფართი 413 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
372 000 € 4133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58370
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
490 000 € 583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62060
  • ფართი 840 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
400 000 € 2666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35324
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
500 000 € 4807 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60360
  • ფართი 104 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
600 000 € 854 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9399
  • ფართი 702 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m

სიახლეების დაგზავნა