Property 34711 photo 1
Property 34711 photo 2
Property 34711 photo 3
Property 34711 photo 4
Property 34711 photo 5
Property 34711 photo 6
Property 34711 photo 7

Details

  • წლიური: 3,6%
  • აშენების წელი: 2010
  • დაშორება ზღვიდან: 5800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 345 კვ.მ in Thessaloniki. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

A commercial space of 345 sqm is for sale, in a quite central spot of Evosmos’ Nea Politeia. The store of 6m height is divided into three levels, 91 m2 ground floor, 64 m2 mezzanine and 190 m2 underground storage space.

Ideal for all forms of exploitation, this property is an excellent investment in an area with high growth expectations.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
495 000 € 6875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58323
  • ფართი 72 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
500 000 € 4807 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60360
  • ფართი 104 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
480 000 € 1043 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39372
  • ფართი 460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
500 000 € 1449 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34711
  • ფართი 345 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5800 m
იყიდება
525 000 € 262 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62721
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
490 000 € 583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62060
  • ფართი 840 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
450 000 € 2812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43219
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
520 000 € 1259 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57938
  • ფართი 413 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
550 000 € 1428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63644
  • ფართი 385 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
468 000 € 774 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59548
  • ფართი 604 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა