Property 65080 photo 1
Property 65080 photo 2
Property 65080 photo 3
Property 65080 photo 4
Property 65080 photo 5
Property 65080 photo 6
Property 65080 photo 7
Property 65080 photo 8
Property 65080 photo 9
Property 65080 photo 10
Property 65080 photo 11
Property 65080 photo 12
Property 65080 photo 13
Property 65080 photo 14
Property 65080 photo 15
Property 65080 photo 16
Property 65080 photo 17
Property 65080 photo 18
Property 65080 photo 19
Property 65080 photo 20
Property 65080 photo 21
Property 65080 photo 22
Property 65080 photo 23
Property 65080 photo 24
Property 65080 photo 25
Property 65080 photo 26
Property 65080 photo 27
Property 65080 photo 28
Property 65080 photo 29
Property 65080 photo 30

Details

  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 2016
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 4800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 64 კვ.მ ატიკაში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

-----------------------------------------

The property is in excellent condition and is offered fully furnished and fully equipped. It includes a storage room in the basement of the building, providing additional storage space.

The apartment is already rented to a highly reliable tenant, with a lease renewal from 01/11/2025 for a duration of three (3) years, at a monthly rent of €700, making it an ideal investment opportunity.

Located in a prime area, just 500 meters from the Agios Ioannis Metro Station and approximately 1,000 meters from the Panathenaic Stadium (Kallimarmaro), offering direct access to the city center and key points of interest.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 3365 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10356
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 4
იყიდება
255 000 € 3072 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43948
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56980
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 3
იყიდება
235 000 € 2117 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65371
  • ფართი 111 m²
  • Rooms 3
იყიდება
255 000 € 3269 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65017
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
255 000 € 3187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59207
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 5744 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63912
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
265 000 € 2880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57498
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 4
იყიდება
300 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11499
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4
იყიდება
300 000 € 4225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65368
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა