Property 65017 photo 1
Property 65017 photo 2
Property 65017 photo 3
Property 65017 photo 4
Property 65017 photo 5
Property 65017 photo 6
Property 65017 photo 7
Property 65017 photo 8
Property 65017 photo 9
Property 65017 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • გათბობით: გათბობის ტუმბო
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class:
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 78 კვ.მ ატიკაში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

-------------------------------------------

Luxury Flat 78 sq.m. with Sea & Mountain View – Porto Rafti

Description:

Luxury flat under construction for sale in Agia Marina, Porto Rafti. The ground floor (78 sq.m.) includes two bedrooms, living room, kitchen, and bathroom. Possibility of minor decoration changes upon request.

Property Features:

  • Total area: 78 sq.m. (ground floor)
  • Plot: 336 sq.m.
  • Year of construction: 2025
  • Energy Class: A+
  • View: Sea & Mountain
  • Corner property
  • 2 entrances
  • Garden & BBQ
  • Open parking
  • Security door
  • Solar water heater
  • Air conditioning
  • Independent heating with heat pump (electric)
  • Aluminum frames with screens
  • Floors: Parquet & Tile

Distances:

  • From the sea: 1,100 m
  • From Athens International Airport: 21 km
  • Completion in 6 months

Price: €255,000

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
295 000 € 4214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36572
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 4736 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22986
  • ფართი 57 m²
  • Rooms 2
იყიდება
265 000 € 2880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57498
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 4
იყიდება
320 000 € 4210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23915
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
230 000 € 4339 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65790
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 2
იყიდება
350 000 € 3365 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10356
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 5625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65318
  • ფართი 48 m²
  • Rooms 2
იყიდება
255 000 € 3187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59207
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 2413 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65367
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 2636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43949
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა