Property 59207 photo 1
Property 59207 photo 2
Property 59207 photo 3
Property 59207 photo 4
Property 59207 photo 5
Property 59207 photo 6
Property 59207 photo 7
Property 59207 photo 8
Property 59207 photo 9
Property 59207 photo 10
Property 59207 photo 11
Property 59207 photo 12
Property 59207 photo 13
Property 59207 photo 14
Property 59207 photo 15
Property 59207 photo 16
Property 59207 photo 17

Details

  • სართული: ნახევრად სარდაფი
  • აშენების წელი: 2004
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 80 კვ.მ ატიკაში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The apartment is located in the Nea Makri area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
257 000 € 1917 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13560
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 4
იყიდება
285 000 € 2544 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65283
  • ფართი 112 m²
  • Rooms 3
იყიდება
210 000 € 4117 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65599
  • ფართი 51 m²
  • Rooms 2
იყიდება
340 000 € 4722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56981
  • ფართი 72 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 2636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43949
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
350 000 € 3365 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10356
  • ფართი 104 m²
  • Rooms 4
იყიდება
285 000 € 1583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10489
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 5
იყიდება
255 000 € 3187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59207
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59593
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
365 000 € 5289 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65767
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა