Property 56980 photo 1
Property 56980 photo 2
Property 56980 photo 3
Property 56980 photo 4
Property 56980 photo 5
Property 56980 photo 6
Property 56980 photo 7
Property 56980 photo 8

Details

  • სართული: ნახევრად სარდაფი
  • აშენების წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 280 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 63 კვ.მ ატიკაში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო, ავტოფარეხი.

The apartment is located in Rafina area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
310 000 € 4366 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65316
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 4736 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22986
  • ფართი 57 m²
  • Rooms 2
იყიდება
365 000 € 5289 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65767
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 4210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23915
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 4189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65372
  • ფართი 74 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 4225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65368
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3
იყიდება
255 000 € 3072 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43948
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
275 000 € 4166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66017
  • ფართი 66 m²
  • Rooms 3
იყიდება
255 000 € 3187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59207
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 2636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43949
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა