350 000 €
3365 €/m²
Property 10356 photo 1
Property 10356 photo 2
Property 10356 photo 3
Property 10356 photo 4
Property 10356 photo 5
Property 10356 photo 6
Property 10356 photo 7
Property 10356 photo 8
Property 10356 photo 9
Property 10356 photo 10
Property 10356 photo 11
Property 10356 photo 12
Property 10356 photo 13
Property 10356 photo 14
Property 10356 photo 15
Property 10356 photo 16
Property 10356 photo 17
Property 10356 photo 18
Property 10356 photo 19
Property 10356 photo 20

Details

  • აშენების წელი: 2006
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 30 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 104 კვ.მ ატიკაში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
365 000 € 5289 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65767
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3
იყიდება
360 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59593
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 4366 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65316
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3
იყიდება
350 000 € 2916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65100
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
340 000 € 4722 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56981
  • ფართი 72 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56980
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 4189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65372
  • ფართი 74 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 2732 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60921
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 8
იყიდება
300 000 € 4225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65368
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3
იყიდება
285 000 € 1583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10489
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა