Property 57498 photo 1
Property 57498 photo 2
Property 57498 photo 3
Property 57498 photo 4
Property 57498 photo 5
Property 57498 photo 6

Details

  • აშენების წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

სერვისი

  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 92 კვ.მ ატიკაში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

The apartment is located in Ilion area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
257 000 € 1917 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13560
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 5625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65318
  • ფართი 48 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 5434 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10397
  • ფართი 46 m²
  • Rooms 2
იყიდება
230 000 € 4035 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64124
  • ფართი 57 m²
  • Rooms 2
იყიდება
360 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59593
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
315 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56980
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 3
იყიდება
255 000 € 3072 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43948
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
265 000 € 2880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57498
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 4
იყიდება
285 000 € 2544 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65283
  • ფართი 112 m²
  • Rooms 3
იყიდება
255 000 € 3269 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65017
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა