Property 11499 photo 1
Property 11499 photo 2
Property 11499 photo 3
Property 11499 photo 4
Property 11499 photo 5
Property 11499 photo 6
Property 11499 photo 7
Property 11499 photo 8
Property 11499 photo 9
Property 11499 photo 10
Property 11499 photo 11
Property 11499 photo 12
Property 11499 photo 13
Property 11499 photo 14
Property 11499 photo 15
Property 11499 photo 16

Details

  • აშენების წელი: 2011
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 125 კვ.მ ატიკაში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის ბუხარი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The apartment is situated in a 2000sq.m land plot; it is located in the settlement of Kitsi.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
260 000 € 3250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65180
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
255 000 € 3072 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43948
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 5090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65794
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
255 000 € 3269 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65017
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
285 000 € 1583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10489
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 5
იყიდება
265 000 € 2880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57498
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 4
იყიდება
257 000 € 1917 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13560
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 4
იყიდება
310 000 € 4366 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65316
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3
იყიდება
320 000 € 4210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23915
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა