Property 63847 photo 1
Property 63847 photo 2
Property 63847 photo 3
Property 63847 photo 4
Property 63847 photo 5
Property 63847 photo 6
Property 63847 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 740 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 64 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2922 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 120 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.

For sale 2 adjacent building plots, located in Ammoudara near Agios Nikolaos, very close to the city and organized beaches. The plots are at the top of a hill with unobstructed view to the sea and mountains. There is access from a concrete road while the electricity and water, are available.

-Each plot A & B is 2.922sq.m and has the right to build house of 120sq.m + basement

The price of each plot is €120,000

DIstances:

-4 minutes drive to the closest beach

-13 minutes drive to the city center

-60 minutes drive from Heraklion airport

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
140 000 € 132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65485
  • ფართი 1060 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
130 000 € 260 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41759
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
150 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64066
  • ფართი 758 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
171 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52109
  • ფართი 12178 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1117 m
იყიდება
140 000 € 248 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65313
  • ფართი 564 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
100 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57162
  • ფართი 1471 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
160 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62877
  • ფართი 2454 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5150 m
იყიდება
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47008
  • ფართი 4150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
150 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62015
  • ფართი 6786 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
120 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47188
  • ფართი 1924 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1114 m

სიახლეების დაგზავნა