Property 64066 photo 1
Property 64066 photo 2
Property 64066 photo 3
Property 64066 photo 4
Property 64066 photo 5

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,6
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 758 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 450 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41628
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
150 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65125
  • ფართი 2710 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 46788
  • ფართი 1451 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
145 000 € 103 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56611
  • ფართი 1400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
150 000 € 185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63801
  • ფართი 809 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45892
  • ფართი 896 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
150 000 € 76 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63283
  • ფართი 1968 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
190 000 € 185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65447
  • ფართი 1022 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
128 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64004
  • ფართი 997 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1670 m
იყიდება
215 000 € 268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65280
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა