130 000 €
260 €/m²
Property 41759 photo 1
Property 41759 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 500 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 260 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41628
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
110 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47187
  • ფართი 1285 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1114 m
იყიდება
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54416
  • ფართი 1658 m²
  • მანძილი ზღვიდან 580 m
იყიდება
160 000 € 3 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65747
  • ფართი 51985 m²
  • მანძილი ზღვიდან 23000 m
იყიდება
139 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63269
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
140 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56098
  • ფართი 5335 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
180 000 € 170 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43591
  • ფართი 4071 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
160 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62322
  • ფართი 1700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m
იყიდება
130 000 € 255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65724
  • ფართი 508 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
160 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41186
  • ფართი 4166 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m

სიახლეების დაგზავნა