100 000 €
67 €/m²
Property 57162 photo 1
Property 57162 photo 2
Property 57162 photo 3
Property 57162 photo 4
Property 57162 photo 5
Property 57162 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1471 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
100 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42269
  • ფართი 1070 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
100 000 € 133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65845
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
100 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51868
  • ფართი 1525 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14100 m
იყიდება
120 000 € 107 000 € 64 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54416
  • ფართი 1658 m²
  • მანძილი ზღვიდან 580 m
იყიდება
128 000 € 123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42231
  • ფართი 1034 m²
  • მანძილი ზღვიდან 280 m
იყიდება
100 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41762
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 120 m
იყიდება
110 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51904
  • ფართი 4017 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
86 000 € 192 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50218
  • ფართი 447 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 57046
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
93 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36799
  • ფართი 1229 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m

სიახლეების დაგზავნა