Property 52109 photo 1
Property 52109 photo 2
Property 52109 photo 3
Property 52109 photo 4
Property 52109 photo 5
Property 52109 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1117 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 12178 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. აშენების პერსპექტივით 333 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 43300
  • ფართი 3484 m²
  • მანძილი ზღვიდან 390 m
იყიდება
180 000 € 170 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43591
  • ფართი 4071 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55953
  • ფართი 4045 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
140 000 € 248 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65313
  • ფართი 564 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
192 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46924
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
185 000 € 165 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65536
  • ფართი 1121 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
180 000 € 243 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44617
  • ფართი 740 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
200 000 € 86 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51207
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
150 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64066
  • ფართი 758 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
150 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65428
  • ფართი 6086 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6200 m

სიახლეების დაგზავნა