150 000 €
22 €/m²
Property 62015 photo 1
Property 62015 photo 2
Property 62015 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 6786 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
160 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62877
  • ფართი 2454 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5150 m
იყიდება
140 000 € 248 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65313
  • ფართი 564 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
145 000 € 103 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56611
  • ფართი 1400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
200 000 € 48 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46846
  • ფართი 4150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46215
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
130 000 € 255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65724
  • ფართი 508 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m
იყიდება
150 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63359
  • ფართი 2049 m²
  • მანძილი ზღვიდან 360 m
იყიდება
175 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56752
  • ფართი 5350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
220 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60862
  • ფართი 5844 m²
  • მანძილი ზღვიდან 740 m
იყიდება
160 000 € 465 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61490
  • ფართი 344 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m

სიახლეების დაგზავნა