Property 62877 photo 1
Property 62877 photo 2
Property 62877 photo 3
Property 62877 photo 4
Property 62877 photo 5
Property 62877 photo 6
Property 62877 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 66 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2454 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 1200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64066
  • ფართი 758 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
140 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42793
  • ფართი 19700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
205 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59117
  • ფართი 2035 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 43300
  • ფართი 3484 m²
  • მანძილი ზღვიდან 390 m
იყიდება
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47196
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
140 000 € 248 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65313
  • ფართი 564 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
150 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65428
  • ფართი 6086 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6200 m
იყიდება
220 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65420
  • ფართი 4125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
200 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50672
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა