Property 47188 photo 1
Property 47188 photo 2
Property 47188 photo 3
Property 47188 photo 4
Property 47188 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1114 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 69 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1924 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 150 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
120 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63847
  • ფართი 2922 m²
  • მანძილი ზღვიდან 740 m
იყიდება
140 000 € 112 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42785
  • ფართი 1247 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5700 m
იყიდება
102 000 € 79 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63400
  • ფართი 1282 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
107 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65472
  • ფართი 1130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
100 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42269
  • ფართი 1070 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56827
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
120 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65362
  • ფართი 1270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
120 000 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51455
  • ფართი 1900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
150 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64037
  • ფართი 5088 m²
  • მანძილი ზღვიდან 352 m
იყიდება
110 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56431
  • ფართი 3700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა