150 000 € 120 000 €
28 €/m²
Property 47008 photo 1
Property 47008 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4150 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. აშენების პერსპექტივით 186 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41628
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
150 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49099
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
214 000 € 48 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50338
  • ფართი 4423 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
210 000 € 161 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42952
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
150 000 € 180 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65310
  • ფართი 830 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 43300
  • ფართი 3484 m²
  • მანძილი ზღვიდან 390 m
იყიდება
150 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65428
  • ფართი 6086 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6200 m
იყიდება
130 000 € 105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59114
  • ფართი 1229 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
195 000 € 192 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39770
  • ფართი 3455 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
180 000 € 176 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46215
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m

სიახლეების დაგზავნა