Property 63108 photo 1
Property 63108 photo 2
Property 63108 photo 3
Property 63108 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 44 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 330 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 170 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56828
  • ფართი 3999 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
65 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36882
  • ფართი 5235 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
78 000 € 260 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42245
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
107 000 € 681 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50089
  • ფართი 157 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
80 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45331
  • ფართი 9363 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
110 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47187
  • ფართი 1285 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1114 m
იყიდება
80 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43083
  • ფართი 1116 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
82 000 € 80 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48428
  • ფართი 2900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
70 000 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39447
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
70 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64068
  • ფართი 5172 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m

სიახლეების დაგზავნა