Property 64068 photo 1
Property 64068 photo 2
Property 64068 photo 3
Property 64068 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 22000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 4 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5172 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
58 000 € 191 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52387
  • ფართი 303 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
75 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34479
  • ფართი 6350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
100 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29508
  • ფართი 2240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
100 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42269
  • ფართი 1070 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
95 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62020
  • ფართი 4014 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
70 000 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39447
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
85 000 € 75 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57113
  • ფართი 1940 m²
  • მანძილი ზღვიდან 837 m
იყიდება
78 000 € 260 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42245
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
64 000 € 64 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49815
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3900 m
იყიდება
60 000 € 98 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39456
  • ფართი 608 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m

სიახლეების დაგზავნა