Property 43083 photo 1
Property 43083 photo 2
Property 43083 photo 3
Property 43083 photo 4
Property 43083 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1600 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1116 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 100 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
110 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47187
  • ფართი 1285 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1114 m
იყიდება
70 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42791
  • ფართი 10226 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
65 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38342
  • ფართი 4005 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6800 m
იყიდება
102 000 € 79 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63400
  • ფართი 1282 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
107 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45854
  • ფართი 5071 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
100 000 € 65 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51868
  • ფართი 1525 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14100 m
იყიდება
80 000 € 65 000 € 204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42243
  • ფართი 318 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
86 000 € 192 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50218
  • ფართი 447 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
78 000 € 260 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42245
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
75 000 € 79 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42790
  • ფართი 944 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m

სიახლეების დაგზავნა