Property 48428 photo 1
Property 48428 photo 2
Property 48428 photo 3
Property 48428 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 59 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2900 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 186 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
82 000 € 80 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48428
  • ფართი 2900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
86 000 € 192 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50218
  • ფართი 447 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
120 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57918
  • ფართი 1600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
106 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45661
  • ფართი 662 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
80 000 € 258 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47058
  • ფართი 309 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9300 m
იყიდება
100 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42269
  • ფართი 1070 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 57046
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
120 000 € 300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35987
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9800 m
იყიდება
70 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42791
  • ფართი 10226 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
100 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50361
  • ფართი 1800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m

სიახლეების დაგზავნა