70 000 € 54 000 €
13 €/m²
Property 56828 photo 1
Property 56828 photo 2
Property 56828 photo 3
Property 56828 photo 4
Property 56828 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 13000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 6 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 3999 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
65 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56375
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5800 m
იყიდება
65 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38342
  • ფართი 4005 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6800 m
იყიდება
96 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52546
  • ფართი 2562 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
65 000 € 50 000 € 526 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26770
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
64 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29556
  • ფართი 489 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
65 000 € 113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43110
  • ფართი 573 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12500 m
იყიდება
69 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42777
  • ფართი 4189 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
64 000 € 145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60940
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
78 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65163
  • ფართი 702 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
75 000 € 126 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42072
  • ფართი 593 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m

სიახლეების დაგზავნა