Property 47187 photo 1
Property 47187 photo 2
Property 47187 photo 3
Property 47187 photo 4
Property 47187 photo 5
Property 47187 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1114 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 69 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1285 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 150 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
96 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52546
  • ფართი 2562 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 52550
  • ფართი 1600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
139 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63269
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
120 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57918
  • ფართი 1600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
150 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56977
  • ფართი 758 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
160 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62322
  • ფართი 1700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m
იყიდება
160 000 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62271
  • ფართი 748 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
150 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64066
  • ფართი 758 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
115 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62016
  • ფართი 5343 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
96 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52490
  • ფართი 7063 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m

სიახლეების დაგზავნა