Property 36882 photo 1
Property 36882 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2300 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5235 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
60 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37931
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
65 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56375
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5800 m
იყიდება
86 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46057
  • ფართი 1800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
75 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59115
  • ფართი 805 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
78 000 € 260 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42245
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51865
  • ფართი 1346 m²
  • მანძილი ზღვიდან 580 m
იყიდება
96 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52490
  • ფართი 7063 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
70 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42791
  • ფართი 10226 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
70 000 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39447
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
80 000 € 242 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63108
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m

სიახლეების დაგზავნა