Property 50089 photo 1
Property 50089 photo 2
Property 50089 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,8
  • დაშორება ზღვიდან: 2300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8,6 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 157 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 120 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
160 000 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62271
  • ფართი 748 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
145 000 € 103 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56611
  • ფართი 1400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
102 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48429
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
120 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44190
  • ფართი 14144 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
150 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56977
  • ფართი 758 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
102 000 € 79 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63400
  • ფართი 1282 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54330
  • ფართი 28752 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
160 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62322
  • ფართი 1700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m
იყიდება
110 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44087
  • ფართი 1541 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
150 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65428
  • ფართი 6086 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6200 m

სიახლეების დაგზავნა