Property 45331 photo 1
Property 45331 photo 2
Property 45331 photo 3
Property 45331 photo 4
Property 45331 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3600 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 42 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 9363 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 186 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
75 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34479
  • ფართი 6350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
80 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63900
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
78 000 € 155 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65261
  • ფართი 503 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
110 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44087
  • ფართი 1541 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
75 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59115
  • ფართი 805 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
86 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46057
  • ფართი 1800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
90 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40123
  • ფართი 6705 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7300 m
იყიდება
100 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50361
  • ფართი 1800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56830
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57077
  • ფართი 2499 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა