920 000 €
2875 €/m²
Property 62424 photo 1
Property 62424 photo 2
Property 62424 photo 3
Property 62424 photo 4
Property 62424 photo 5
Property 62424 photo 6
Property 62424 photo 7
Property 62424 photo 8
Property 62424 photo 9
Property 62424 photo 10
Property 62424 photo 11
Property 62424 photo 12
Property 62424 photo 13

Details

  • აშენების წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 11900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 320 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 სააბაზანო ოთახები. Loft შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

Impressive Detached House 320 sq.m. in Ekali

For sale: an independent, bright, and luxurious detached house of 320 sq.m., built in 2008, on a 340 sq.m. plot. Spanning four levels with an internal elevator up to the 1st floor, this property offers excellent functionality and comfort.

Ground Floor:

  • Spacious, bright living room with fireplace
  • Dining area
  • Fully equipped kitchen
  • Guest WC

1st Floor:

  • 3 Bedrooms (1 master with en suite bathroom)
  • 1 Additional bathroom

Attic:

  • Second living room
  • Second kitchen
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom

Semi-basement:

  • Playroom with fireplace
  • Kitchen
  • Bathroom with shower
  • Service room

Additional Features:

  • Open parking for 2 vehicles

იყიდება
1 160 000 € 3314 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30150
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 6
იყიდება
920 000 € 2875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62424
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 8
იყიდება
900 000 € 1636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18413
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 8
იყიდება
800 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7438
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 14
იყიდება
950 000 € 1911 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62318
  • ფართი 497 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 300 000 € 2888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38758
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 200 000 € 4800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13480
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8

სიახლეების დაგზავნა