Property 62318 photo 1
Property 62318 photo 2
Property 62318 photo 3
Property 62318 photo 4
Property 62318 photo 5
Property 62318 photo 6
Property 62318 photo 7
Property 62318 photo 8
Property 62318 photo 9
Property 62318 photo 10
Property 62318 photo 11
Property 62318 photo 12
Property 62318 photo 13
Property 62318 photo 14
Property 62318 photo 15
Property 62318 photo 16
Property 62318 photo 17
Property 62318 photo 18
Property 62318 photo 19
Property 62318 photo 20
Property 62318 photo 21
Property 62318 photo 22
Property 62318 photo 23

Details

  • აშენების წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 16500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 497 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 სააბაზანო ოთახები. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო, ავტოფარეხი.

The maisonette is located in the Kifisia area

Fully equipped with electrical appliances

The two rooms have an internal staircase for access to a separate attic

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 260 000 € 2985 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62385
  • ფართი 422 m²
  • Rooms 6
იყიდება
940 000 € 1311 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56235
  • ფართი 717 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 100 000 € 3846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54397
  • ფართი 286 m²
  • Rooms 7
იყიდება
950 000 € 1911 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62318
  • ფართი 497 m²
  • Rooms 6
იყიდება
800 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7438
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 14
იყიდება
1 300 000 € 2888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38758
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 300 000 € 2304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10438
  • ფართი 564 m²
  • Rooms 12
იყიდება
870 000 € 2668 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60790
  • ფართი 326 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 350 000 € 6338 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31147
  • ფართი 213 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა