800 000 €
2500 €/m²
Property 7438 photo 1
Property 7438 photo 2
Property 7438 photo 3
Property 7438 photo 4
Property 7438 photo 5
Property 7438 photo 6
Property 7438 photo 7
Property 7438 photo 8
Property 7438 photo 9
Property 7438 photo 10
Property 7438 photo 11
Property 7438 photo 12
Property 7438 photo 13

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 2004
  • ოთახების რაოდენობა: 14
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 10
  • WCs: 7
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 320 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. კუნძული აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

The detached house is located in the Vari area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
850 000 € 2179 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9375
  • ფართი 390 m²
  • Rooms 9
იყიდება
900 000 € 1636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18413
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 8
იყიდება
720 000 € 3891 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14330
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 7
იყიდება
795 000 € 2650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12914
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 6
იყიდება
950 000 € 3380 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63756
  • ფართი 281 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
940 000 € 1311 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56235
  • ფართი 717 m²
  • Rooms 8
იყიდება
765 000 € 4250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51826
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 3636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63510
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა