1 200 000 €
4800 €/m²
Property 13480 photo 1
Property 13480 photo 2
Property 13480 photo 3
Property 13480 photo 4
Property 13480 photo 5
Property 13480 photo 6
Property 13480 photo 7
Property 13480 photo 8
Property 13480 photo 9
Property 13480 photo 10
Property 13480 photo 11
Property 13480 photo 12
Property 13480 photo 13

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 8500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 250 კვ.მ in Athens. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

This neo-classical detached house is located in Patisia, one of the central district of Athens, 3.5-5 km away from the historic city center. It belongs to the municipality of Athens. Previously, this area was considered suburban, starting point for excursions to the Athenians of the 19th century. There are still preserved neoclassical houses of the special beauty of that period here. Today Patisia is a very densely populated area. There is a historical body of the Polytechnic University located here, many schools, offices of famous lawyers and doctors. There is a very convenient transport connection. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 160 000 € 3314 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30150
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 600 000 € 2909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19407
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 13
იყიდება
1 700 000 € 6296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62316
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 260 000 € 2985 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62385
  • ფართი 422 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 000 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50846
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა