Property 62170 photo 1
Property 62170 photo 2
Property 62170 photo 3
Property 62170 photo 4
Property 62170 photo 5
Property 62170 photo 6
Property 62170 photo 7
Property 62170 photo 8
Property 62170 photo 9
Property 62170 photo 10
Property 62170 photo 11
Property 62170 photo 12
Property 62170 photo 13

Details

  • აშენების წელი: 2004
  • რემონტის წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 4500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 75 კვ.მ კრეტაზე. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale 2 apartments 27 sqm and 48 sqm in total surface of 75sqm

The apartments are situated on the ground floor. It consists of 2 bedrooms, living room, 2 kitchens, 2 shower WC, one storeroom. Flat has front layout. A view of the city opens up from the windows. There are: solar panels for water heating, air conditioning. The owners will be leaving the furniture with the sale.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
255 000 € 2550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62028
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
225 000 € 4017 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62165
  • ფართი 56 m²
  • Rooms 3
იყიდება
200 000 € 2666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62170
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 2
იყიდება
240 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63234
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 3181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63322
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 1636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64486
  • ფართი 165 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
195 000 € 2407 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64874
  • ფართი 81 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა