Property 62165 photo 1
Property 62165 photo 2
Property 62165 photo 3
Property 62165 photo 4

Details

  • აშენების წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 39 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 56 კვ.მ კრეტაზე. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. Loft შედგება ერთი საძინებელი ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
225 000 € 4017 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62165
  • ფართი 56 m²
  • Rooms 3
იყიდება
200 000 € 2666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62170
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 2
იყიდება
240 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63234
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 3181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63322
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 1636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64486
  • ფართი 165 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
195 000 € 2407 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64874
  • ფართი 81 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა