Property 64874 photo 1
Property 64874 photo 2
Property 64874 photo 3
Property 64874 photo 4
Property 64874 photo 5
Property 64874 photo 6
Property 64874 photo 7
Property 64874 photo 8
Property 64874 photo 9
Property 64874 photo 10

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 93 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 81 კვ.მ კრეტაზე. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
166 000 € 5030 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61898
  • ფართი 33 m²
  • Rooms 2
იყიდება
255 000 € 2550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62028
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
225 000 € 4017 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62165
  • ფართი 56 m²
  • Rooms 3
იყიდება
200 000 € 2666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62170
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 2
იყიდება
240 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63234
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
280 000 € 3181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63322
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 1636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64486
  • ფართი 165 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
195 000 € 2407 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64874
  • ფართი 81 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა