Property 62028 photo 1
Property 62028 photo 2
Property 62028 photo 3
Property 62028 photo 4
Property 62028 photo 5
Property 62028 photo 6
Property 62028 photo 7
Property 62028 photo 8
Property 62028 photo 9
Property 62028 photo 10
Property 62028 photo 11
Property 62028 photo 12
Property 62028 photo 13
Property 62028 photo 14
Property 62028 photo 15
Property 62028 photo 16
Property 62028 photo 17

Details

  • აშენების წელი: 1992
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 10900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 39 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 100 კვ.მ კრეტაზე. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა, სათავსო. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

გირჩევთ იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 61840
  • ფართი 1732 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
282 312 € 4481 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61854
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 3
იყიდება
330 000 € 2538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61995
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
255 000 € 2550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62028
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
225 000 € 4017 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62165
  • ფართი 56 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 3008 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62338
  • ფართი 123 m²
  • Rooms 4
იყიდება
240 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63234
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა